Kargo Takip

100₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
Giriş Yap
Yavru Kedi MamalarıPaw Paw Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG
Yavru Kedi MamalarıPaw Paw Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG

Paw Paw Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG

Marka : Paw Paw
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)

 • Balık yağının içerdiği Omega-3 ve tavuk yağının içerdiği Omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna katkı sağlar
 • Tüm yavru ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, tavuk proteini içeren yavru kedi mamasıdır.

 •  

  Ayaklı torba olarak da bilinen Doypack, çok katmanlı plastik filmlerden üretilen bir ambalaj türüdür. En hızlı büyüyen esnek ambalaj biçimlerinden biridir ve birçok endüstri içinde kolaylık odaklı markalar için mükemmel bir çözümdür. Doypack, şeklini, boyutunu ve malzemelerini ürün özelliklerine göre özelleştirmenizi sağlayan en uyarlanabilir ve esnek ambalaj türüdür. Ayaklı torbanızı kilitli, valfli, el geçmeli veya pencereli olarak üretebiliriz. Kompakt biçimi ve düşük ağırlık oranı nedeniyle doypack'lar önemli derecede popüler olmuştur. Ayaklı torbalarımız, meyve suyu, soslar veya kişisel bakım ürünleri, dondurulmuş gıda, çay ve kahve, şekerler, kuru gıda, kedi ve köpek mamaları, atıştırmalıklar, kuruyemiş, tozlar, baharatlar ve banyo tuzları gibi farklı içerik türleri için uygundur. Doypack ambalajları gıda veya gıda dışı kullanım için uygundur ve ürünü taze tutar.

   

   

:

İÇİNDEKİLER Hidrolize tavuk proteini ve tavuk unu, pirinç, mısır, mısır glüteni, buğday, tavuk yağı, balık yağı, vitaminler ve mineraller.

1 - 4 aylık için özel olarak üretilmiş özel içerik sayesinde,  yavrunuz en önemli ve yoğun yaşanan bu gelişim evresinde (1-4 aylık dönem) bağışıklık sisteminin güçlenmesinde yardımcı olmaktadır. Bitkisel ve mineral kaynaklı özel maddelerle sindirilebilirliğinin kolay olması için ve kolay yiyebilmeleri için özel olarak yumuşak yapıda hazırlanan kuru kedi mamasıdır.

 

 • Sindirim sağlığını korur.
 • Bağışıklık sistemi sağlığını destekler.
 • Sağlıklı gelişimi destekler.
 • Dengeli bir sindirim sistemi için gerekli besin maddelerinden zengin içeriği sayesinde arttırılmış sindirim toleransı sağlar.
 • Yavru kedinin doğal savunma sistemini güçlendirir.

 

 

Analitik Bileşenler

Nem %8

Protein %32

Yağ Oranı %16

Ham Kül %4

Ham Selüloz %2

Kalsiyum %2

Fosfor %1

Sodyum %0,5

 

İlaveler Vitamin A (E672) 15000 IU/kg Vitamin D (E671) 1250 IU/kg Vitamin E (3a700) 100 mg/kg Vitamin C (E301) 150 mg/kg Taurin 1200 mg/kg .