Kargo Takip

100₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
Giriş Yap
Yetişkin Kedi MamalarıGoldi Balıklı Yetişkin Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG
Yetişkin Kedi MamalarıGoldi Balıklı Yetişkin Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG

Goldi Balıklı Yetişkin Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG

Marka : Goldi
Fiyat : ₺45,90(KDV Dahil)

Lezzetli içeriği, gurme tarifi, sağlıklı besin değerleriyle adından söz ettiren Goldi, kedinizin beslenmesiyle ilgili kafanızdaki bütün soru işaretlerini gidererek, kendinize ve can dostunuza daha fazla vakit ayırmanıza yardımcı olur. Doğru kedi maması seçimi için öncelikle kedi beslenme alışkanlıkları ve ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Elbette kedi sahiplerinin tüm bu ihtiyaçlara ve ihtiyaçlara etki eden faktörlere hakim olması beklenemez.

Goldi kedinizin doğru diyet ile sağlıklı bir hayat yaşayarak uzun yıllar boyunca yanınızda bulunmasını hedefler. Doğru beslenme için öncelikle hayvansal protein, yağ asitleri, vitamin ve mineraller gibi temel besin gereksinimleri karşılanmalıdır. Bahse konu besin kaynakları sağlıklı ve doğal olmalı, hijyenik ortamda imal edilerek paketlenmelidir. Ayrıca temel besin kaynakları doğal katkı maddeleri ile desteklenerek, kedilerin üretemediği ihtiyaçlarını karşılayarak diyetini mükemmel hale getirmelidir. Goldi tüm bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak oluşturduğu özel kuzu etli formül ile hem kedinizin ihtiyaçlarını tek bir mama ile sağlamayı amaçlar. Özellikle saklama kolaylığı ve uzun raf ömürleri ile kuru mamalar, oldukça faydalı ürünlerdir. Uzun raf ömürleri sayesinde devamlı mama alma ihtiyacını ortadan kaldırdıkları gibi toplu bir şekilde temin edilerek maliyetlerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Doğru bir formül ile kedi bakımında en önemli harcama oranına sahip olan beslenme masrafları Goldi mamalarda olduğu gibi azaltılabilir. 

 

 

:

Mama kedilerin seveceği balık aromasıyla birlikte hazırlanmıştır. Kedinizin lezzetli bir öğün geçirmesi için gönül rahatlıyla tercih edebilirsiniz. Balık lezzetiyle kedilerin beğenisini kazanır.

Yetişkin kedilere özel olarak yapılmıştır. Mama içeriğinde bulunan besinler kedinin günlük ihtiyacını karşılayabilir. Yetişkin kedinizin beslenme rutini için bu mamayı güvenle satın alabilirsiniz.

Kedileri için sağlıklı bir mama arayışında olanlar Goldi mamaları seçebilir. Mamanın içeriği bağışıklık sistemi için gerekli olan destekleyici besinlere sahiptir. Aynı şekilde sindirim sisteminin de doğru çalışmasını sağlar. Kedinizde var olan deri ve tüy sorunları için düzenli şekilde kullanabilirsiniz.

Kurutulmuş balık proteini, hamsi unu, buğday, tavuk yağı, mısır, balık yağı, pirinç, mısır gluteni, bira mayası, aroma bulunur. Ayrıca vitamin ve mineraller ile içeriğin besleyici olmasına dikkat edilmiştir.

Kedinize düzenli olarak vermek için idealdir. Kedinizin kilosuna göre uygun miktarda mamayı her gün ayarlamalısınız. Mamanın yanında su da servis etmeniz tavsiye edilir.

Goldi mamalarla kedinize kaliteli bir deneyim yaşatabilirsiniz. Besleyici içeriğinin yanında lezzetiyle kedinizin en sevdiği ürünlerden biri olabilir. Goldi markasının sık sık tercih edilen kedi mamalarından biri olan bu ürünü satın aldığınıza pişman olmazsınız.

İçindekiler : Balık Unu, Kurutulmuş Tavuk Proteini, Buğday, Pirinç, Kurutulmuş Şeker Pancarı Lifi,Tavuk Yağı, Balık Yağı, Bira Mayası, Vitaminler ve Mineraller. Analiz: Protein %22, Yağ %10

 

 

Her kedinin sağlık durumu, kilosu ve yaşına göre ihtiyaçları değişmektedir. Ancak temelde ihtiyaç duyulan besinler aynıdır. Goldi kuzu etli yetişkin kedi mamasının lezzeti konusunda endişe etmenize lüzum yok. Çünkü Goldi mamalar uzman veterinerler tarafından kendine has içeriği ile lezzetlendirilerek kedinizin hoşuna gidecek aromaya sahip olarak üretilir.

Kedilerin Beslenme İhtiyaçları

Kedilerin beslenmesinde kedinizin yaşı, hastalık geçmişi, kısırlaştırılmış olup olmaması, kilosu ve cinsiyeti gibi çeşitli değişkenler etkilidir. Bu sebeple kedinizin ihtiyaç duyduğu besinleri alması için Goldi uzmanlığından faydalanabilirsiniz. Yetişkin kediler yaşları büyüdükçe azalan kalori ihtiyaçları sebebiyle çok fazla kalori içeren besinlerden ziyade bağışıklık sistemlerini destekleyen, vitamin ve mineral açısından zengin besinler ile beslenmelidir. 

Ayaklı torba olarak da bilinen Doypack, çok katmanlı plastik filmlerden üretilen bir ambalaj türüdür. En hızlı büyüyen esnek ambalaj biçimlerinden biridir ve birçok endüstri içinde kolaylık odaklı markalar için mükemmel bir çözümdür. Doypack, şeklini, boyutunu ve malzemelerini ürün özelliklerine göre özelleştirmenizi sağlayan en uyarlanabilir ve esnek ambalaj türüdür. Ayaklı torbanızı kilitli, valfli, el geçmeli veya pencereli olarak üretebiliriz. Kompakt biçimi ve düşük ağırlık oranı nedeniyle doypack'lar önemli derecede popüler olmuştur. Ayaklı torbalarımız, meyve suyu, soslar veya kişisel bakım ürünleri, dondurulmuş gıda, çay ve kahve, şekerler, kuru gıda, kedi ve köpek mamaları, atıştırmalıklar, kuruyemiş, tozlar, baharatlar ve banyo tuzları gibi farklı içerik türleri için uygundur. Doypack ambalajları gıda veya gıda dışı kullanım için uygundur ve ürünü taze tutar.