Kargo Takip

100₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
Giriş Yap
Yavru Kedi MamalarıEconature Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG
Yavru Kedi MamalarıEconature Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG

Econature Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması Doypack Ambalaj 1 KG

Marka : Econature
Fiyat : ₺44,99(KDV Dahil)

Mama seçiminde önemli olan bir nokta ise kilo kontrolü.Eğer kedinizin kilosu yaşına göre fazlaysa bu durumu göz önünde bulundurmanız şart.

Econature Tavuklu Yavru Kedi Maması tüm yavru ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi beslenme uzmanları tarafından formüle edilmiş tam ve dengeli,tavuk proteini içeren yavru kedi mamasıdır.Yavru Kediler için özel olarak formüle edilmiş dengeli bir üründür.Tavuk etli formülü sayesinde bu ürün hassas sindirim için idealdir ve bağırsak sağlığına katkı sağlar.

Econature kedi maması, özellikle yavru kediler için formüle edilmiş premium kedi mamasıdır.

Ayaklı torba olarak da bilinen Doypack, çok katmanlı plastik filmlerden üretilen bir ambalaj türüdür. En hızlı büyüyen esnek ambalaj biçimlerinden biridir ve birçok endüstri içinde kolaylık odaklı markalar için mükemmel bir çözümdür. Doypack, şeklini, boyutunu ve malzemelerini ürün özelliklerine göre özelleştirmenizi sağlayan en uyarlanabilir ve esnek ambalaj türüdür. Ayaklı torbanızı kilitli, valfli, el geçmeli veya pencereli olarak üretebiliriz. Kompakt biçimi ve düşük ağırlık oranı nedeniyle doypack'lar önemli derecede popüler olmuştur. Ayaklı torbalarımız, meyve suyu, soslar veya kişisel bakım ürünleri, dondurulmuş gıda, çay ve kahve, şekerler, kuru gıda, kedi ve köpek mamaları, atıştırmalıklar, kuruyemiş, tozlar, baharatlar ve banyo tuzları gibi farklı içerik türleri için uygundur. Doypack ambalajları gıda veya gıda dışı kullanım için uygundur ve ürünü taze tutar.

 

 

:

İçerik : İşlenmiş tavuk proteini,mısır,buğday,mısır gluteni,işlenmiş hayvansal protein,tavuk yağı,saf kepek,prinç,ciğer aroması,mineraller,tuz,antioksidanlar,A,D ve E Vitaminleri,Taurin,prebiyotik mannan oligosakkaritler,koruyucular. 

Beslenme Talimatı : Mamaya,tabloda belirtilen miktarlarda başlayın. Ancak daha sonra kedinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz. Kedinize bu mamadan ilk kez veriyorsanız,başlangıçta bir hafta süreyle mevcut maması ile karıştırarak veriniz.Kedinizin besinsel ihtiyaçları,yaşına,ırkıx na,büyüklüğüne,aktivite derecesine ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir.

Beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber olarak kediniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek kedinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurunuz. Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklamaya özen gösteirn. 

Analitik Bileşenler: Ham Protein %35,Ham Yağ %14,Ham Kül %7,Ham Selüloz %2

Beslenme Tablosu : 

  1. 2 KG Ağırlık - 35 GR
  2. 3 KG Ağırlık - 50 GR
  3. 4 KG Ağırlık - 60 GR
  4. 5 KG Ağırlık - 75 GR
  5. 6 KG Ağırlık - 80 GR
  6. 7 KG Ağırlık - 90 GR
  7. 8 KG Ağırlık - 105 GR