Kargo Takip

100₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
Giriş Yap
Yetişkin Kedi MamalarıBravery Yetişkin Kedi Tavuklu Maması 2 KG
Yetişkin Kedi MamalarıBravery Yetişkin Kedi Tavuklu Maması 2 KG

Bravery Yetişkin Kedi Tavuklu Maması 2 KG

Marka : Bravery
Fiyat : ₺335,00(KDV Dahil)

Bravery, köpekler ve kediler için bir dizi prestijli kuru mama üreten kaliteli bir markadır.

Tahıl içermeyen, tek proteinli, her zaman ilk bileşen olarak kullanılan et cinsi, sade antioksidanlar, hipoalerjenik ve %100 doğal ürünler içeren bir üründür.

Bravery Pet Food, distribütörlere ve nihai tüketicilere, köpekleri için var olan en iyi mama için önerilerinin ne olacağını sordukları genel bir danışmadan doğdu.

Tüm cevapları bir araya getiren Bravery, süper premium segmentte kalite seviyesi için bir ölçüt olan bir ürün olarak geliştirmelerine devam etmektedir.

Bravery, birçok ülkede kabul gören premium köpek mamaları üretmektedir. 

Tahılsız, organik malzemelerden oluşan formülleri hayvansal proteinler ve yağlar açısından zengindir.

:

Bileşim

 Suyu alınmış tavuk, tapyoka, tavuk yağı (AC bir kaynağı, yağlı Ω-6.), Bezelye proteini, hidrolize edilmiş tavuk, maya ve maya Saccharomyces cerevisiae (kaynak mannooligosakkarıtler - MOS ve β-glukan) özü, karaciğer bütün yumurta, kurutuldu hidrolize tavuk, patates, şeker pancarı küspesi, keçi boynuzu bakla, patates proteini, balık yağı (alternatif akım kaynağı. yağ Ω-3-EPA ve DHA), (kaynak çözünmez lif) doğal selüloz, mineraller, , Plantago ovata gelen ekstre edilmiş çözünür diyet lifi, uçucu yağlar glukozamin (kekik, tarçın, karanfil, kekik, biberiye, nane, yeşil çay), avize, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (kaynak - inülin (FOS çözünür lif hindiba, kaynak fosfooligosacáridos) ), kıkırdak hidrolisat (Chondroitin kaynağı),liyofilize kavun suyu konsantresi (süperoksit dismutaz bakımından zengin - SOD).

Analitik Bileşenler
Ham protein% 32.00, Brüt yağ% 16.00, Ham selüloz 3.70%, Ham kül% 8.20, Kalsiyum% 1.30, Fosfor% 1.10, Sodyum% 0.70, Magnezyum 0 ,% 09, Nem oranı% 8,00, EPA + DHA% 0.38, Glukozamin hidroklorür 300mg / kg, Kondroitin sülfat 220 mg / kg

 

Katkı maddeleri
Besin katkıları: A vitamini 28.000 IU / kg, Vitamin D-3 1600 IU / kg vitamin E / kg 600 mg C vitamini, 300 mg / kg, Biyotin 2.600 mcg / kg, L-karnitin, 120 mg / ..... kg kolin klorür 3.220 mg / kg., Taurin 2000 mg / kg., Demir (demir sülfat monohidrat), 60 mg / kg., Demir (glisin hidrat demir çelat), 60 mg / kg, bakır (bakır sülfat pentahidrat) 5 mg / kg., bakır (metioninin hidroksi analogunun bakır şelat) 8 mg / kg'dır., manganez (manganez sülfat monohidrat) 12 mg / kg'dır., Mn (metioninin hidroksi analogunun mangan şelat) 18 mg / kg dır., çinko (çinko sülfat monohidrat), 50 mg / kg'dır. 70 mg / kg., iyot (potasyum iyodür) 3,8 mg / kg, çinko (metioninin hidroksi analogunun çinko şelat dahildir). Selenyum (Sodyum selenit) 0.05 mg / kg, Selenyum (selenometiyonin hidroksile analogu) 0.20 mg / kg.

Teknolojik katkı maddeleri: Antioksidanlar doğal (tokoferolce zengin bitkisel yağlar).