Kargo Takip

100₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
Giriş Yap
Yetişkin Köpek MamalarıBarkın Premium All Breeds Hindili Yetişkin Köpek Maması 15 KG
Yetişkin Köpek MamalarıBarkın Premium All Breeds Hindili Yetişkin Köpek Maması 15 KG

Barkın Premium All Breeds Hindili Yetişkin Köpek Maması 15 KG

Marka : Barkın
Fiyat : ₺745,00(KDV Dahil)

%40 et oranıyla, GDO içermeyen, bağışıklığı güçlendirici, kolay sindirilen Barkin ile dostunuzun damak zevkini şımartın.

:

Barkın Hindili serisi,   Her Irktaki yetişkin köpeklerin için tam ve dengeli bir kuru köpek mamasidir.

URUN ICERIGI: Kurutulmus Hindi Eti (%25),Mısır, Kümes Hayvanları Yağı (%10), Tavuk Cigeri (%5),    Kurutulmuş Elma (%0,1),  Kurutulmus Havuc(%0,1), Kurutulmus Bezelye (%0,1), Kurutulmus Bitkiler (%0,1),  Maya ve Mineraller.

ICERIK ANALIZI: Ham Protein %24, Ham Yag %12,  Ham Lif %3.7,  Ham Kül %8, , Nem Oranı  %10,

KATKILAR (KILO BASI) Besin  İlaveleri: Vitamin A 8160 IU, Vitamin D3 810 IU, Vitamin E 81mg, , Demir  48,6 mg,  Manganez 6 mg, Bakır 6 mg, Çinko 60mg, İyot 1,9 mg, Selenyum 0,18mg

Antioksidantlar: Sebze yağlarından elde edilen tokoferol. Metabolik Enerji: 3750 Kcal/kg.

 KULLANIM ŞEKLİ: Mamayı kuru olarak veriniz. Alisma suresinden sonra (en az 1 hafta) köpeğinizi, paket uzerinde belirtilen kilo/verilecek gramaj tablosuna gore gunluk olarak besleyebilirsiniz. Tavsiye edilen miktarlar yalnızca fikir vermesi açısındandır. Günlük öğün miktarı, mevsime olduğu kadar, yavru köpeğinizin fiziksel durumuna ve yaşına gore de değişiklik gösterebilir. Köpeğiniz aşırı kilolu ise, günlük porsiyonu %10 azaltabilirsiniz. Eğer köpeğiniz ideal kilonun altında ise, günlük porsiyonu %10 arttırabilirsiniz. Her zaman temiz ve taze su ile servis ediniz. Karanlık ve serin yerde muhafaza ediniz.